Pytania i odpowiedzi

1. Dlaczego warto dokonać zakupu właśnie u nas?
Szybkość realizacji zamówienia, kontakt 7 dni w tygodniu, prawie całą dobę, pełne wsparcie - w instalacji produktu, przy problemach technicznych, możliwość zwrotu bez zbędnych formalności, wieloletnie doświadczenie na rynku licencji cyfrowych (ESD). Gwarantujemy, że lepiej nie trafisz!

2. Jak przebiega zakup licencji?
Po złożeniu zamówienia i jego opłaceniu, natychmiast zajmujemy się jego realizacją. Przed wysyłką dodatkowo sprawdzamy każdą licencję i wysyłamy produkt na adres e-mail podany przy zamówieniu. Wraz z licencją zostanie załączona faktura zakupu z wpisanym numerem licencji!

3. Skąd pobrać oprogramowanie?
Uwaga! Produkty są pobierane wyłącznie ze strony producenta, nigdy nie udostępniamy zewnętrznych instalatorów. Każda licencja jest widoczna na koncie Microsoft i każdy produkt jest pobierany poprzez oficjalną stronę, po weryfikacji licencji przez serwery Microsoft!

4. Co w przypadku gdy licencja nie działa?
Jeśli pojawi się jakikolwiek problem - prosimy o kontakt poprzez czat na stronie lub e-mail. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe. Nie musisz się martwić! Rozwiążemy każdy kłopot, gwarantujemy to!

5. Jak przebiega aktywacja zakupionego produktu?
Aktywacja produktów przebiega przez Internet lub Telefonicznie (bez potrzeby dzwonienia na infolinię Microsoft). Na adres e-mail każdy klient otrzyma dokładną instrukcję pobrania jak i aktywacji oprogramowania. Aktywacja przebiega wyłącznie przez oficjalną drogę producenta!

6. Jaki otrzymam dowód zakupu?
Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę (BEZ VAT, podmiot zagraniczny), na fakturze wpisany jest numer licencji oraz dokładna nazwa produktu.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl